POLECAMY - Global_Mapper_20_GMutils v.1.0 by GeoX - GIS_OFERTA_KARTOGRAFIA_NAWIGACJA_GPS_LIDAR

Global_Mapper_20_GMutils v.1.0 by GeoX - GIS_OFERTA_KARTOGRAFIA_NAWIGACJA_GPS_LIDAR

Idź do spisu treści

Menu główne

POLECAMY

LINKI

Witamy, ale i uprzedzamy... Weszliście na teren prywatny i to może być pułapka... W linkach "POLECAMY" zawarliśmy różności, którymi chcemy się z Wami podzielić i będziemy się dzielić jak dobrzy gospodarze - "czym chata bogata" po staropolsku, ale też wchodząc tu i pozostając - ryzykujecie...

1. Poślemy was pod linki, których się nie spodziewacie, a w dodatku ta strona nie ma żadnego związku z GlobalMapper, oprócz tego że się ukryła w podstronie poświęconej temu niezwykłemu programowi.
2. Gromadzimy tu Przyjaciół, pozytywnie zakręconych tym co ich "kręci", psjonatów, podróżników, zapaleńców... Możesz dołączyć do nas, ale pamiętaj - na tej stronie NIE wolno wyłączyć głośników ! - Tu króluje Boleadora i Andina...
Znajdziecie tu bowiem odnościki do muzyki Andów, muzyki nie z naszego klimatu, ale być może właśnie ten niezwykły ładunek energii, który w sobie zawiera przyda się czasami i Wam gdyby jakiś projekt uwięzi Was przed komputerem, gdy nie macie okazji doładować akumulatorów jakimś fajnym wyjazdem, lub gdy poprostu za oknem jest taka aura, że nawet nie za bardzo chce się wyjść z własnym psem. Wtedy może brzmienie Andiny doda Wam "poweru"...
3.
Znajdą się tu również linki do stron, które najzwyczajniej odkryliśmy i zostaliśmy nimi zachwyceni... Chętnie też przyjmiemy linki z Waszego polecenia :-))
Zatem - You are welcome !

Nikt tu nie śmie twierdzić, żeby jakiś wybrany gatunek muzyki miał być  "jedynym słusznym" , którego należy słuchać... w celach psychoterapeutycznych... Ale de facto każdy tą terapię pasjami stosuje, zmieniając wyłącznie stacje radiowe...
Dla Tych wszelako, którym brzmienie muzyki Andów nie jest nie do wytrzymania - bo mnie wręcz przeciwnie - wyszukałem małą kopalnię tego "genru" i niniejszym nią się dzielę... Mnie osobiście Andina trzyma w pionie - szczególnie od połowy października do lutego... Zapraszam.. Pozostałym przypominam - na prawej, dolnej pozycji paska jest głośniczek - on się wyłącza... :-))

Dla NIEZDECYDOWANYCH - tu mała próbka na początek - Volume MAX
, Woofer MAX - GO ! ANORANZAS !!!
Bez RealPlayer nie pojedziesz...!   A teraz mała zmiana: MILONGA !!! - nie wybrzydzamy, jest cudnie..

I na koniec dla uspokojenia zmysłów: Boqueron Abandonado !, i LA NARANJAZatem na początek w tym dziale - POLECAMY
: BOLEADORA !!!
Autorem tej "kopalni" o nazwie BOLEADORA jest JIM DUNCAN.

Jim tak mówi o sobie: Jim Duncan - webmaster and creator of Boleadora.Com I am a Certified Professional Broadcast Engineer and systems administrator in Central California USA. I have a long time love for Andean and Latin American music and am pleased to make examples of the music available to the Internet. I own OKAY Multimedia , and my performance art is dance.
Here U are - Voila - Por favor :
http://boleadora.com/farren.htm;
http://boleadora.com/medley.htm;

http://boleadora.com/andes.htm

....itd bez końca i bez liku ...
Proponuję więc, żebyście od razu przeszli na Boleadora...:-))

*****

Polecamy: Serwis Informacyjny "Niezależna Strona Miasta Kozienice" - http://kozienice.dt.pl/index.php
Polecamy, bo jest ona prawdziwą kopalnią praktycznej wiedzy o Kozienicach i powiecie kozienickim. Wiedzy nie tylko o aktualnym życiu regionu, ale jak dla nas przede wszystkim - o atrakcjach turystycznych, historii, miejscach, zabytkach, adresach - o wszystkim tym, czego pragnie się dowiedzieć przybywający tu gość i turysta, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że i mieszkańcy tej ziemi także skorzystają niejednokrotnie ze zgromadzonych tam zasobów.

*****

Polecamy: Punkt Informacji Turystycznej w Kozienicach - dla wszystkich gościnny, kompetentny, zasobny w mapy regionalne, przewodniki, foldery a przede wszystkim prowadzony przez osobę życzliwą i znającą się na tym co robi. Stąd nikt nie wychodzi bez uzyskania informacji, której poszukuje - często będąc w podróży, planujący swój przyjazd z wyprzedzeniem, lub będący już wręcz na rogatkach miasta.
E-mail IT-Kozienice : it-kozienice@wp.pl
Telefon: 048 614 36 99
I jeszcze jedno: Dlaczego IT-Kozienice
nie posiada własnej strony WWW ? / Dlatego, że w zderzeniu z wyżej wymienioną, nie miałby szans na wyższą pozycję w wyszukiwarce... :-))

*****

Polecamy: Stronę WĘDRÓWKI RADOM.PL - stronę niezwykłego pasjonata, Radomianina, wędrowca, fotografa, rozmiłowanego w swym regionie. Tam też rozbudowana baza fotografii i linków do najciekawszych stron regionu radomskiego.
Koniecznie musicie tu zaglądnąć: http://www.wedrowki.radom.pl/*****

Polecamy: Stronę Witka Batte - http://www.stero.pl/ - Polecamy ją szczególnie kajakarzom, wędkarzom, wodniakom, szwędaczom, a także ciekawskim i ciekawym... Znajdziecie tu opisy rzek, spływów, mapy, linki, a także załatwicie Sobie wspaniały wypad nad Pilicę, Radomkę i Wisłę...  Strona systematycznie wzbogacana o wszelkie informacje turystyczne, zawiera opisy historii, zabytków, przebiegu szlaków turystycznych biegnących przez lasy Puszczy Kozienickiej i tereny u zbiegu Wisły, Pilicy i Radomki, i nie tylko...Polecamy ją więc wszystkim wybierającym się w te strony - bo sami często z niej korzystamy... i jesteśmy z tego very happy :-))

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego