Opracowany zarówno dla profesjonalistów GIS, jak i entuzjastów map, Global Mapper® ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz

0 Comments

Global Mapper® to najnowsze wyjątkowe oprogramowanie w dziedzinie analizy i prezentacji prostych i złożonych zestawów danych. Wszechstronne rozwiązanie oferuje jedne z najlepszych funkcji spełniających potrzeby profesjonalistów GIS, jak i entuzjastów map.

Dzięki Global Mapper® możesz w prosty sposób zarządzać swoimi projektami GIS i obrazami satelitarnymi. Umożliwia generowanie wizualnych reprezentacji przestrzeni geograficznej przy użyciu interpolacji rastrowej, modelowania chmury punktowej oraz analizy hydrologicznej. Oprogramowanie umożliwia łatwe importowanie i niemalże nieograniczoną moc obróbki dużych ilości danych GIS.

Oprócz możliwości tworzenia różnorodnych form wizualizacji danych z zastosowaniem oprogramowania Global Mapper®, Twoje projekty poza wynikiem estetycznym zyskują również głębię i precyzję interpretacji. Dzięki szerokiemu zakresu narzędzi analitycznych – linii, powierzchni, grupowania i mieszania – Global Mapper® pozwala na tworzenie profesjonalnych raportów.

Warto wspomnieć o funkcjach geo-edycji, takich jak tworzenie relacji między warstwami oraz edytowanie danych terenu oraz kombinacje opracowanych już warstw; te dwa elementy stanowią często potencjał ukryty pod warstwami danych GIS.

Global Mapper® posiada szeroki zestaw mocnych możliwości i innowacyjny interfejs) co czyni go doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów GIS jak i entuzjastów map. Jeśli szukasz intuicyjnego narzędzia do pracy przy technikach GIS, Global Mapper® ma wszystkie funkcje których potrzebujesz.

GIS, czyli system informacji geograficznej, to narzędzie coraz bardziej popularne wśród osób pracujących nad projektami GIS i turystów. Global Mapper® to profesjonalny program GIS stworzony zarówno dla profesjonalistów GIS, jak i entuzjastów map. Program daje możliwość łatwego tworzenia, edycji i dzielenie się interaktywnymi mapami wysokiej jakości w wielu formatach.

Global Mapper® ma bardzo szeroki zestaw funkcji. Umożliwia analizę terytorialną oraz konwersję między różnymi formatami danych wektorowych i rastrowych. Oprogramowanie pozwala na łatwą edycja warstw map i ich wykorzystywanie do budowy aplikacji GIS. Global Mapper® oferuje także narzędzia do porównania istniejących plików z uprzednio zapisanymi lub innymi gotowymi do użycia plikami źródłowymi.

Użytkownicy Global Mapper® mogą wykorzystać wbudowane narzędzia analityczne do wizualizacji danych, umożliwiające oglądanie zmian na przykład rocznych cyklach pogody i analizowanie danych historycznych. Dzięki Swojemu intuicyjnemu interfejsowi oraz wstępnie skonfigurowanym funkcjom program jest łatwy w użytkowaniu i nadaje się idealnie do nauki profesjonalnym technikom GIS.

Global Mapper® to innowacyjne oprogramowanie GIS, świetnie sprawdzające się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i entuzjastów. Global Mapper® oferuje ponad 250 funkcji, które pozwalają na nie tylko tworzenie i edycję danych, ale także szerokie możliwości analizy i interpretacji.

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad stworzeniem profesjonalnego projektu GIS, czy tworzysz swoje własne mapy konceptualne – Global Mapper® ma wszystkie narzędzia, których potrzebujesz. Aplikacja oferuje szeroką gamę funkcji importu i eksportu danych, takich jak AutoCAD DWG/DXF, ArcGIS Shapefile, GeoTIFF/JPEG2000, KML/KMZ czy GPX. Oprogramowanie umożliwia generowanie wspaniałych obrazów map 3D i animacji oraz druku w wysokiej jakości. Użytkownicy mogą również łatwo tworzyć raporty, dzięki czemu mogą analizować i podsumowywać dane zawarte na swojej mapie.

Jeśli jesteś entuzjastą map lub profesjonalnym GIS-terem, to Global Mapper® dostarcza Ci wszystkich narzędzi do realizacji Twoich projektów. Nie czekaj – spróbuj tego przełomowego oprogramowania GIS już dziś!

Global Mapper® został stworzony z myślą o profesjonalistach GIS, ale także entuzjastach map. Ma wszystko, czego można wymagać od takiego oprogramowania – wygodne i intuicyjne narzędzia do tworzenia i edytowania danych oraz dużo funkcji, które ułatwią Ci proces pracy.

Global Mapper® oferuje szerokie spektrum funkcji – od łatwych w obsłudze programów do konwersji danych po cały zakres narzędzi analitycznych i kompleksowe narzędzia do tworzenia map, a po prostu namalujesz swoją mapę za pomocą graficznego, wizualnego interfejsu użytkownika. Global Mapper® jest niezwykle wydajny i może manipulować rozległymi bazami danych oraz obsługiwać dodatkowe formaty danych. Jego zaletami są: skuteczność, sprawny proces rysowania i tworzenia map oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Możesz mierzyć odległość, wyznaczać trasy i określać geometrię obiektów bezpośrednio na ekranie. Ma też funkcje do tworzenia profilu terenu, relacjonowania tras w formularzu GPS lub konwertowania dowolnego obrazu do formatu wektorowego.